Strefa pracownika

Stając pomiędzy pracownikiem a pracodawcą, zdajemy sobie sprawę jak ważna jest nasza rola w procesie podjęcia nowej pracy.

Doceniamy pracowników otwartych na potrzeby zmieniającego się rynku pracy, kreatywnych, odpowiedzialnych, dobrze zorganizowanych, a także podchodzących do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem. Nasi kontrahenci chętnie podejmą współpracę zarówno z osobami z dużym doświadczeniem, jak i z tymi, którzy dopiero wkraczają na drogę kariery zawodowej, ale nie boją się wyzwań jakie stawia przed nimi praca w zagranicznej firmie.

Pracując w Holandii jesteście Państwo zatrudnieni na warunkach holenderskich. Wszelkie składki oraz podatek odprowadzane są do holenderskiego Urzędu Skarbowego. Zaletą takiego zatrudnienia jest możliwość skorzystania z holenderskich świadczeń takich jak zasiłek rodzinny na dzieci, zwroty podatków, zwroty kosztów ubezpieczenia i inne ulgi podatkowe.

Gwarantujemy to czego oczekują pracownicy!

Coverion nie tylko oferuje pracownikom doskonałe warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego, lecz również zapewnia zakwaterowanie, dojazdy do pracy, pełną obsługę administracyjną oraz opiekę koordynatorów.

Strefa pracownika